Postup rezervace

Rezervace a nákup zájezdu

  • Rozhodnete-li se pro určitý zájezd z naší nabídky, postačí u příslušného termínu kliknout na odkaz: „Vypočítat předběžnou kalkulaci a nezávazně rezervovat“.

 

  • V rezervačním formuláři prosím vyplňte počet cestujících osob, kontaktní údaje a odešlete. Takto jednoduše si rezervujete vybraný zájezd. Další kontakt z vaší strany není nutný, sami se vám obratem ozveme (pokud si zájezd rezervujete ve večerních/nočních hodinách, kontaktujeme vás druhý den). Tato rezervace je zcela nezávazná, v podstatě až do sepsání a podepsání cestovní smlouvy.

 

  • Ačkoliv aktualizace volných termínů jednotlivých zájezdů probíhá několikrát za den, termín zobrazený na internetových stránkách může již být vyprodán. Rezervační systémy jednotlivých cestovních kanceláří jsou individuální, proto musíme na základě vaší poptávky nejdříve ověřit, zda má cestovní kancelář pro vybraný termín skutečně volnou kapacitu (některé rezervační systémy jsou již s naším přímo propojeny, a další průběžně přidáváme). Pakliže je termín dostupný, provedeme u pořádající cestovní kanceláře nebo touroperátora nezávaznou předběžnou rezervaci. Doba předběžné rezervace se liší a pohybuje se v rozsahu 2 hodin až 2 dnů.

 

  • Kontaktujeme vás, informujeme o volných místech a ujistíme se o vašem zájmu o zájezd.

 

  • Zašleme vám mail, ve kterém naleznete formou přílohy předvyplněnou cestovní smlouvu a další nezbytné dokumenty a informace (pojištění CK proti úpadku, všeobecné smluvní podmínky apod.).

 

  • Vám stačí už jen dovyplnit a podepsat cestovní smlouvu. Společně s  dokladem o zaplacení zájezdu nám ji před vypršením lhůty předběžné rezervace zaslat naskenovanou mailem na adresu dovolena@netimpuls.cz. Veškeré kontaktní informace, doba platnosti rezervace i detaily ohledně platby obdržíte v průvodním mailu společně s cestovní smlouvou.

 

  • Odeslání podepsané smlouvy a dokladu o zaplaceí je pro vás závaznou objednávkou. Nyní už je zájezd váš. Obratem vám poštou zašleme originál cestovní smlouvy a zhruba týden před odjezdem obdržíte mailem cestovním pokyny s podrobnějšími informacemi o vašem zájezdu (čas odletů, místo a čas srazu, kontakt na delegáta apod.).

 

  • Uděláme vše pro to, abyste se zařizováním své dovolené měli co nejméně starostí a abyste se z ní vrátili spokojeni.

 

VYHLEDAT ZÁJEZD